بررسی نکات بسیار مهم پیش از خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

خانه    بلاگ      بررسی نکات بسیار مهم پیش از خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی
بررسی نکات بسیار مهم پیش از خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

بررسی نکات بسیار مهم پیش از خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی: قبل از راه اندازی رستوران یا کترینگ باید به فکر تجهیزات آشپزخانه و هزینه های آن باشید.در این خصوص اطلاعات کافی باید کسب کنید.این هزینه ها شامل میز و صندلی،خرید انواع تجهیزات آشپزخانه و رستوران می شود.در این مقاله سعی داریم شما را با چگونگی خرید تجهیزات آشپزخانه آشنا کنیم تا زمان خرید آن ها به مشکل برنخورید.

نکات مهم پیش از خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

معیارهایی را که برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی در نظر دارید را مرور کنید.
آشپزخانه ی کترینگ یا رستوران از دید مشتریان به دور است و تنها کارکنان آشپزخانه و گاهی اوقات هم ماموران بهداشت آن را می بینند.قبل از خرید همیشه از خود بپرسید که وسیله ای که قصد خرید آن را دارید چقدر کاربرد و اهمیت دارد.زمان خرید لوازم و تجهیزات آشپزخانه به ایمنی،ویژگی های بهداشتی،سهولت در استفاده و کارایی آن ها دقت کنید.

پیش از خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی فضای آشپزخانه تان را در نظر بگیرید.

زمان خرید به مسائلی نظیر شکل هندسی و مساحت کترینگ یا رستوران به ویژه قسمت آشپزخانه دقت کنید.اگر آشپزخانه ی شما شلوغ است باید آن را سر و سامان دهید و به فکر نظم و بازکردن فضای خالی به منظور خرید تجهیزات جدید باشید.

نکته ی مهم این است که کارمندان با آشپزخانه ای منظم با بازدهی بیشتری مشغول به کار خواهند شد و کارکرد آن ها افزایش خواهد یافت.با رفتن به بازار و مراکز خرید می توانید انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی را در اندازه ها و مدل های گوناگون پیدا کنید.اکثر شرکت های تولید کننده ی تجهیزات آشپزخانه های صنعتی به طور سفارشی نیز محصولات را برای مشتریان ارائه می دهند.شما می توانید به جای واسطه،سفارش و خرید تمامی تجهیزات آشپزخانه را به یک کارخانه بسپارید.

 وسیله ای که برای تجهیزات آشپزخانه صنعتی می خرید باید مصرف صنعتی داشته باشد.

زمان خرید انواع تجهیزات آشپزخانه حتما این موضوع را درنظر داشته باشید که وسیله ای که قصد خرید آن را دارید باید برای مصارف صنعتی ساخته شده باشد.به عنوان مثال خرید تجهیزات کوچک به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود؛اگر چه دارای قیمت بهتری هستند اما برای آشپزخانه های صنعتی مناسب نمی باشند.تجهیزات آشپزخانه باید توان کار بسیار و استفاده ی بیش از حد روزانه را داشته باشند.خرید سرخ کن خانگی به جای سرخ کن صنعتی پیشنهاد نمی شود.چراکه بعدها هزینه های تعمیر آن خیلی بیشتر خواهد بود و قابلیت روغن زدایی به طور مناسب نخواهند داشت.

پیش از خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی از کسی راهنمایی و کمک بخواهید.

یکی از بهترین راهکارهایی که برای خرید می توانید از آن بهره ببرید،کمک گرفتن از کسی است که تجربه ای در این زمینه داشته و یا قبلا خود آشپزخانه داشته است.با بهره گیری از تجربیات دیگران می توانید انتخاب بهتری در خرید تجهیزات آشپزخانه داشته باشید.شما برای خرید لوازم هزینه ی بسیاری خواهید کرد و کمک گرفتن از افراد خبره منجر به سود خوب در طولانی مدت می شود.

تا جایی که میتوانید تجهیزات آشپزخانه صنعتی را بررسی کنید.

زمان خرید تجهیزات آشپزخانه تنها اکتفا و اطمینان به فروشنده کافی نیست و باید تقاضای چک کردن دستگاه را بکنید تا از عملکرد صحیح آن مطمئن شوید.

تمامی دکمه ها،قطعات و قسمت های مختلف آن را چک کنید و همینطور نحوه ی تمیز کردن دستگاه و نوع عملکرد آن را سوال کنید.دستگاه خریداری شده باید دقیقا گونه ای عمل کند که شما قبل از خرید انتظارش را داشتید.تمام سوالات مربوط به گارانتی را بپرسید و مطمئن شوید چه بخش هایی شامل گارانتی می شود.برای دسترسی بهتر به تکنسین های ساخت،بهتر است از کارخانه خرید کنید.

در خرید لوازم پخت و پز و یخچال سرمایه گذاری خوبی کنید.

زمانی که اقدام به خرید تجهیزات آشپزخانه می کنید،سعی کنید کیفیت خوبی را خریداری کنید و برای خرید آن ها هزینه ی بیشتری کنید.به یاد داشته باشید هرچه بیشتر سرمایه گذاری کنید به نفعتان است و بعدها دچار هزینه های اضافی تعمیرو نگهداری نمی شوید.

نظرات شما

نظر شما پس از تایید از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود

09126610672