09126610672 - ۰۲۶۳۴۸۲۵۳10

گریل مبله

گریل مبله
۲۵۰۲

امروز قصد داریم که در این مقاله در مورد محصولی که گریل مبله نام دارد برای شما اندکی توضیح دهیم.اینکه گریل مبله چیست و چه کاربردی دارد؟ و چقدر می تواند به عنوان تجهیزات فست فود و رستوران مهم باشد؟

خود کلمه گریل را که اکثرا با آن آشنایی دارند به معنی کباب کردن  یا بریان کردن است. ( grill )

امروزه غذاهای گریل شده طرفداران زیادی را در دنیا دارد. به ابن دلیل که در غذای گریل شده مقدار روغن یا به کل استفاده نمی شود و یا در بعضی از غذاها به مقدار خیلی کم استفاده می شود.

انواع غذاهای مختلف از سبزیجات تا گوشت و سوسیس و … را می توان گریل شده مصرف کرد.

و اما گریل مبله چیست؟

گریل مبله در مقایسه با انواع گریل ذغالی و روغنی و ترکیبی که توسط شرکت KMC  با کیفیت بالا تولید می شود تفاوت هایی دارد.در انواع مختلف گریل، دستگاه روی پایه یا روی میز استفاده می شود.

اما در گریل مبله در پایین دستگاه با توجه به نیاز مشتری کابینتی تعبیه شده که هم باعث می شود که گریل در ارتفاع بالاتری بوده و هم از کابینت یا بخش پایین آن برای مواد غذایی و یا سایر چیزهای دیگر استفاده کرد.

انواع گریل مبله

گریل مبله را می توان در مدل های مختلفی در شرکت KMC سفارش داد. این محصول تمام استیل بوده و قابلیت های متنوعی دارد.

بخش بالای کابینت را در این  دستگاه گریل می توانید به صورت دلخواه سفارش دهید. قسمت بالای محصول می تواند فقط به صورت گریل ذغالی باشد، یا فقط به صورت گریل روغنی یا تخت باشد و یا می توان به صورت ترکیبی ( قسمتی  از آن ذغالی و قسمتی دیگر تخت یا روغنی ) سفارش داد.

می توان به یکی از نقاط قوت این محصول اشاره کرد که کمترین فضای ممکن از آشپزخانه شما را اشغال کرده و بیشترین بازدهی را در طبخ انواع فست فود و غذا را دارد.

چنانچه تجهیزات مورد نیاز فست فود خود را کامل کرده اید اما، گریل مبله در آشپزخانه صنعتی خود ندارید پیشنهاد ما به شما این است که حتما این محصول را در آشپزخانه خود داشته باشید.

گریل مبله می تواند شما را در طبخ سریع غذا مخصوصا در فست فود یاری کرده و علاوه بر مغز پخت شدن غذا و راحتی آشپز به دلیل استایل این محصول به شما کمک کند تا از کابینت زیر گریل استفاده کرده و فضای مرتب تری در آشپزخانه خود داشته باشید.

گریل مبله KMC را می توان در سایز های مختلف ۳۰-۶۰-۹۰ و ۱۲۰ سانتی متری سفارش داد. همچنین می توان آن را در  آشپزخانه های صنعتی و در فست فود ها علاوه بر گاز شهری به کپسول نیز وصل کرده و به راحتی استفاده کنید.

این محصول در کمپانی KMC از طراحی صفر تا صد محصول و از خم کاری آهن و لیزر آن به صورت کاملا تخصصی توسط مهندسین کار آزموده انجام شده و سعی بر آن داشته ایم که با استفاده از بهترین متریال مخصوصا شیر های خروجی گاز نظر مثبت شما عزیزان را جلب کنیم.

تجهیزات فست فود KMC  همواره می کوشد تا در همه فست فود ها- رستوران ها – کترینگ ها – کافی شاپ ها و … بهره وری و خدمت رسانی به مشتریان این مجموعه ها بالا رفته و به این کسب و کارها رونق دهد.