09126610672 - ۰۲۶۳۴۸۲۵۳10

مشاوره و راه اندازی کافی شاپ

کافی شاپ کسب و کاری است که همگان هم با داشتن آن کسب درآمد می کنند و هم از شغل خود بی نهایت لذت می برند. در بین کسب و کار های مرتبط با حوزه ی غذا و گردشگری مشاوره راه اندازی کافی شاپ kmc با اختلاف این گزینه را پیشنهاد می کند.
کارآفرین محترم قبل از راه اندازی کافی شاپ حتما به موارد ذیل دقت کنید.
مراحل راه اندازی کافی شاپ از نگاه kmc:
۱- موقعیت مکانی کافی شاپ را بررسی کنید:
این کار باعث می شود برای جذب مشتری نگرانی نداشته باشید. به جای پارک و دسترسی سریع فکر کنید.
۲- محیط آرامش بخش و جذاب:
برای این منظور حتما از دکوراتور بهره بگیرید یا اگر آدم خوش سبیقه ای هستید ضمن بررسی فضای کافی شاپ های رقبا و همینطور سرچ در اینترنت الگو بگیرید.
۳- به قهوه فکر کنید:
کافی شاپ ها را با قهوه می شناسند پس باید اطلاعات دقیقی از دم کردن و انواع قهوه کسب کنید. همینطور به نوشیدنی های گرم و تجهیزات آشپزخانه صنعتی و وسایل آن
۴- روز افتتاحیه را فراموش نکنید:
این روز برای کسب و کار شما اهمیت بالایی دارد پس سعی کنید یک روز خاطره انگیز را بسازید این کار می تواند با تخفیف و دعوت از سلبریتی ها با شکوه تر شود
۵- تجهیزات کافی شاپ و آشپزخانه
به خاطر داشته باشید از بهترین تجهیزات برای این منظور استفاده کنید. شما می توانید از مشاور راه اندازی کافی شاپ kmc مشورت بگیرید.
۶- نمایش محیط و منو:
یکی از مهمترین آیتم ها و یا به روز ترین آیتم ها حضور در شبکه های اجتماعی است که می بایست با عکاسی صنعتی حرفه ای همراه باشد. توانایی شما زیبایی محیط شما و همینطور مشتری مداری شما می تواند در این فضاها به رخ کشیده شود.

در بخش مشاوره و راه اندازی کافی شاپ kmc کارشناسان حرف های آماده ارائه هر گونه مشاوره و راهنمایی به شما عزیزان می باشند.