درباره ما

خانه    درباره ما

شرکت مشاوره و راه اندازی kmc

شرکت راه اندازی و مشاوره kmc مشاور و پیشگام در زمینه ی تامین و تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی در ایران می باشد. این شرکت فعالیت خود را در این زمینه از سال ۱۳۸۰ در کنار مهندسین و مشاوران خبره خود با بهره گیری از ماشین آلات روز دنیا و همگام با تکنولوژی روز با ظرفیت سالیانه بالای خود در استان البرز کار خود را آغاز نموده است.
kmc در جهت پاسخگویی به نیاز صاحبان رستوران ها ، فست فود ها ، هتل ها ، کترینگ ها ، کافی شاپ ها و … اقدام به مشاوره حرفه ای در خصوص راه اندازی اختصاصی آشپزخانه های صنعتی و همچنین تولید اختصاصی با برند kmc و تامین مواد مصرفی و کاربردی آشپزخانه های صنعتی نموده است.
شرکت تخصصی مشاوره و راه اندازی kmc پس از طی سال ها تجربه و تخصص توانسته است در راه اندازی و موفقیت شمار بالایی از کسب و کار های شناخته شده سهم چشمگیری داشته باشد.
این مجموعه با تولید بیش از دهها نمونه مختلف و کاربری از تجهیزات آشپزخانه های صنعتی به یکی از شرکت های پیشرو در این حوزه تبدیل شده و در این راستا اقدام به صادرات محصولات kmc به عراق ، افغانستان ، ونزوئلا و دیگر کشورها نموده است.
چشم انداز این مجموعه تبدیل شدن به برترین شرکت مشاوره و راه اندازی آشپزخانه صنعتی به همراه تولید با کیفیت در سطح خاورمیانه و همینطور مشتری مداری و ارائه کاملترین خدمات پس از فروش می باشد.
بهره گیری از ورق های استیل تولید شده در فرانسه ، ژاپن و دارای استاندارد بین المللی از آمریکا بوده که در مقابل اسید و تاثیرات و واکنش های شیمیایی بسیار مقاوم می باشد.
ما برآنیم تا با تولید با کیفیت و منحصر به فرد بتوانیم در کنار مشاوره ی دلسوزانه سال ها همراه و هم قدم با مجموعه شما باشیم.

09126610672