09126610672 - ۰۲۶۳۴۸۲۵۳10

مشاوره و راه اندازی هتل

امروزه توجه به امر گردشگری باعث شده است تا سفر به یکی از تفریحات مردم تبدیل گردد. مشاوره و راه اندازی هتل یکی از بخش های اساسی مجموعه KMC به حساب می آید. ما مفتخریم تا با ارائه ی برترین تجهیزات و مشاوره کاملا تخصصی رد راه اندازی هتل و خصوصا آشپزخانه صنعتی هتل به شما عزیزان کمک کرده باشیم.

KMC با تحلیل موقعیت جغرافیایی و توریست پذیری نواحی خوب ایران و برخی کشور ها شما را در راه اندازی هتل کمک می کند. مشاوره و راه اندازی برای بخش کلیدی هتل که رستوران و آشپرخانه هتل می باشد یکی از مهمترین این بخش ها می باشد.

انتخاب منطقه ای با گردشگری بالا:

خوشبختانه کشور ما ایران به کشور چهار فصل معروف است. برخی نواحی شمالی کشور برای کلیه ی ماههای سال توریست پذیر می باشند و برخی مثل کویر و مناطق جنوبی یا مناطق مذهبی و مناطق سرد غربی و شمال غربی کشور در ماههای خاصی توریست می پذیرند.

ایران ما همانطور که می دانیم کشوری تاریخی با بناهای متعدد است پس اگر هرجای ایران هستید می توانید برای راه اندازی هتل اقدام کنید و بیم مسافر را با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی کشور نداشته باشید.

البته برخی هتل ها با توجه به دریافت مجوز خاص می توانند از سالن های خود برای برگزاری مهمانی ها و یا عروس ها و مناسب ها نیز استفاده کنند.

مشاوره و راه اندازی هتل های چند ستاره:

سازمان میراث فرهنیگ و گردشگری اولین جایی است که برای راه اندازی یک هتل شما را دعوت می کند . شما با بررسی دقیق یک ناحیه توریست پذیر و بعد از خرید یا اجاره ملک مورد نظر خود برای اخذ مجوزات لازم به این سازمان مراجعه می کنید.

برای راه اندازی هتل یا ساخت هتل چگونه عمل کنیم:

هتل های می بایست طبق دستور العمل در طبقه همکف خود پذیرش و لابی داشته باشند و همه ی آنها می بایست از سرویس های بهداشتی مناسب و نماز خانه بهره ببرند. هتل ها باید دارای سالن های طبخ غذا با آشپزخانه های مجهز صنعتی بود و سالن های غذاخوری بهداشتی داشته باشند.

همه هتل ها باید دارای چندین اتاق دو خوابه تک خوابه و بیشتر در همه ی طبقات باشند.

مدیریت هتل

ما مشاوران راه اندازی هتل KMC به شما پیشنهاد می دهیم که از کارشناسان و فارغ تحصیلان هتلداری و مدیریت هتل ها استفاده کنید . برای راه اندازی بخش آشپزخانه و رستور ان یا فوت کورت مناسب در کنارتان هستیم.

هزینه ساخت و راه اندازی هتل:

یکی از فاکتور های مهم برای ساخت هتل توجه به بودجه ی آن است. شما برای راه اندازی یک هتل سه تا پنج ستاره در کلانشهر های ایران حدود ۵۰۰ تا یک میلیارد تومان در سال ۹۷ هزینه نیاز دارید. و برای مدیریت بهتر این موضوع با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.