09126610672 - ۰۲۶۳۴۸۲۵۳10

مشاوره و راه اندازی رستوران

رستوران یکی از قدیمی ترین مکان هایی است که برای گذراندن اوقات خوش و خوردن یا نوشیدن چیزی استفاده می شود. این کسب و کار با توجه به نیاز تشنگی و گشنگی انسانها از دیرباز در کنار کسب و کار های اصلی ماندگار شده است.
راه اندازی یک رستواران شاید کار آسانی باشد اما پرچمدار این کسب و کار شدن در منطقه یا استان خود کار چالش برانگیزی است. رستوران خوب روابط خوب ، محیط خوب، غذای خوب می خواهد و رستورانی در این رقابت موفق است که علاوه بر این ارزش های اصلی ، ارزش افزوده نیز داشته باشد.
استفاده از یک سرآشپز خوب مثل استفاده از یک راننده خوب برای رانندگی است. یک سرآشپز خوب شما را تا بی نهایت رشد می دهد. همانطور که می دانید سرآشپز خوب و تیم مستقر در یک آشپزخانه صنعتی می بایست ابزار مناسب برای این منظور را داشته باشند.
آشپزخانه های صنعتی در رستوران های سراسر دنیا یکی از مقدماتی ترین بخش هایی هستند که قبل از راه اندازی یک رستوران مورد توجه و برنامه ریزی قرار می گیرند.
رستوران خوب باید در یک جای خوب که دسترسی آسانی داشته باشد ساخته شده باشد. مردم معمولا در کشور ما با توجه به مشغله کاری از کترینگ ها و رستوران ها برای تهیه غذای روزانه خود استفاده می کنند.
تجربه ی ما مشاوران راه اندازی KMC در خصوص رستوران های ایرانی نشان می دهد موفقیت در این کسب و کار می تواند به آسانی آب خوردن باشد.
عوامل تاثیر گذار در انتخاب یک رستوران خوب:
۱- جا و محیط دلنشین
۲- کیفیت غذای خوب
۳- رفتار و روابط عمومی پرسنل
۴- بهداشت فردی
۵- بهداشت محیط
۶- آشپزخانه قابل بازدید و تمیز
۷- هزینه مناسب
۸- و غیره
مشاوران راه اندازی رستوران KMC با تکیه بر دانش و تجربه افتخار همکاری با تعداد زیادی از رستوران های سراسر کشور را داشته و برای این منظور به خود می بالیم.