09126610672 - ۰۲۶۳۴۸۲۵۳10

راه اندازی و مشاوره

مشاروه و راه اندازی فست فود و رستوران
حرفه ای شدن کسب و کار های امروزی و ایجاد رقابت تنگاتنگ بین همه کسب و کارها و ظهور تازه واردان در عرصه ی رقابت امری اجتناب ناپذیر است. هر آنچه در خصوص کسب و کار فست فود و رستوران و یا هتل و کافی شاپ بدانیم و نوآوری داشته باشیم باز هم استفاده از مشاوران حرفه ای ما را در حفظ و همینطور افزایش سهم بازار کمک می کند.
برنامه ریزی استراتژیک برای راه اندازی یک رستوران و فست فود یکی از گام های اصلی راه اندازی آن است. دقت به این موضوع شما را به مرز موفقیت نزدیک می کند.
Kmc با تکیه بر دانش و شناخت کامل بازار ایران در حوزه فست فود و رستوران و ارتباط با زنجیره تامین این کسب و کار و همچنین به عنوان یکی از تولید کنندگان موفق تجهیزات آشپزخانه های صنعتی توانسته است به عنوان یک مشاور در کنار شما صاحبان کسب و کار رستوران و فست فود باشد.
Kmc با ارائه راهکار های خلاقانه و نوآوری شما را برای حضور در بازار پر رقابت فست فود و رستوران در تهران و شهرستان ها آماده می کند.
این مجموعه با انتخاب برند های نام آشنا و تولید با کیفیت بیشتر تجهیزات مورد نیاز فست فود و رستورانی شما عزیزان در نظر دارد در کنار آرامش همیشگی و اثر بخش برای شما همواره تا اوج موفقیت شما را همیاری کند.
Kmc با نام قدیمی پیرونیک به عنوان یکی از برند های مورد اعتماد رستوران و فست فود های مختلف بوده است که با تکیه بر دانش روز جهانی محصولی صد در صد حرفه ای و کارآمد تولید می کند.
پل ارتباطی ما با شما عزیزان جهت مشاوره تلفنی رایگان و بهره مندی از تخفیفات و شرایط فروش ویژه محصولات از طریق شماره تلفن های درج شده در تماس با ما و همینطور لینک شبکه های اجتماعی امکانپذیر است.