09126610672 - ۰۲۶۳۴۸۲۵۳10

تجهیزات مورد نیاز رستوران

تجهیزات مورد نیاز رستوران
۰۸۱۱

در بخش اول این بلاگ می خواهیم به بررسی تجهیزات مورد نیاز رستوران یا یک آشپزخانه بپردازیم. این بخش از یک رستوران می تواند شاهرگ اصلی راه اندازی یک رستوران به حساب بیاید.

انواع طبخ کننده های شعله دار (اجاق گاز ها)

انواع شعله های مختلف می تواند در این بخش قرار بگیرد. گاز رومیزی چهار پایه و صنعتی مدلهای این نوع شعله ها یا گاز ها می باشد. به کیفیت خرید در این بخش دقت کنید چرا که وسیله ای پر کاربرد به حساب می آید.

انواع فر ها

فر های صنعتی ، فر های ریلی ، در این شاخه از تجهیزات قرار می گیرند. شما با داشتن یک فر مناسب با نوع غذایی که طبخ می کنید می توانید کیفیت غذای تولید شده را به مراتب بالا ببرید. توصیه ما به شما این است که در صورت نداشتن بودجه یکافی از فر های ریلی برای طبخ پیتزا استفاده کنید.

انواع گریل و کباب پز

گریل های روغنی و ذغالی و همینطور کباب پز های گازی در همه ی رستوران ها کار برد دارد. امروزه یکی از منو های مهم رستوران ها کباب ها هستند.
گریل های ذغالی یکی از مهمترین تجهیزات مورد نیاز رستوران می باشد. برای اینکه از روغن استفاده نمی کنند بسیار مناسب هستند و غذای کم چرب می تواند مشتریان بیشتر ی را به سمت شما بکشاند. هر چند یک خوراک لذیذ با دستور حرفه ای می تواند با یک گریل روغنی طبخ شود.

رولرخمیر و همزن

این وسیله باید از جنس استیل با کیفیت باشد . برای برخی غذا ها از نان و یا خمیر استفاده می شود که این تجهیزات ابزار کمکی شما به حساب می آید.

هود های صنعتی استیل

این آیتم را فراموش نکنید که در تجهیزات مورد نیاز رستوارن بسیار اهمیت دارد و کار پرسنل آشپزخانه را راحت می کند. دود تولید شده از کباب ها می تواند آزار دهنده باشد و یا حتی به سالن غذاخوری نفوذ پیدا کند.

آبمیوه گیری

از آبمیوه گیری های حرفه ای استفاده کنید که که دارای طول عمر مناسب هستند و نوشید یک آب میوه ی طبیعی را بیشتر مشتریان می پسندند

سایر تجهیزات مورد نیاز رستوران

تابه ها ، قابلمه ها ، همزن ها ، میز کار ، سبزی خرد کن، سالاد ساز، گرمکن غذا ، گاری حمل ، جای سخ کباب و…

این دسته بندی که به صورت کلی انجام شده است، حداقل تجهیزات مورد نیاز رستوارن بوده که می تواند ما را در انجام سریع کارها به نحو صحیح یاری کند.